FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
श्री शिव प्रसाद लम्साल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत lamsalshiv@gmail.com ९८५१२६३१११
श्री होम नाथ न्यौपाने अधिकृत स्तर दशौं प्रशासन शाखा n_homnath@yahoo.com ९८४१५२५१६७
श्री शम्भु प्रसाद पौडेल अधिकृत स्तर आठौं आर्थिक विकास शाखा shambhupdpaudel@gmail.com ९८५११९५१६६
श्री पूर्णकाजी महर्जन ईन्जिनियर (अधिकृत स्‍तर आठौं ) प्राविधिक शाखा ९८४१८८९०८३
श्री तिर्थराज थापा मगर अधिकृत ( अधिकृत स्तर सातौं ) कानून तथा सहकारी शाखा tirtharajthapa@gmail.com ९८४१८२४९४४
श्री खिलनाथ बासकोटा लेखा अधिकृत (सातौं) आर्थिक प्रशासन (लेखा) शाखा ९८४१७३२६६९
श्री शोभा श्रेष्ठ अधिकृत ( अधिकृत स्तर सातौं ) आर्थिक विकास शाखा ९८४१७६४८९२
श्री हरिराम प्याकुरेल इन्जीनियर ( सातौं ) प्राविधिक शाखा pyakurel.hariram@gmail.com ९८५१२३६१०७
श्री शशी गुरुङ इन्जीनियर ( सातौं ) प्राविधिक शाखा shashigurung29@gmail.com ९८५१२३८९९८
श्री कञ्चन भट्ट इन्जीनियर ( सातौं ) प्राविधिक शाखा bhattakanchan@gmail.com ९८४१७७०७७२
श्री मिलन अर्याल इन्जीनियर ( सातौं ) प्राविधिक शाखा milan660622@gmail.com ९८४१-६६०६२२
श्री चेत ब. सिंह अधिकृत ( अधिकृत स्तर छैठौं ) राजश्व तथा भूमि सुधार शाखा ९८५१०७२१२८
श्री राजन फुयाल अधिकृत ( अधिकृत स्तर छैठौं ) सामाजिक विकास शाखा ९८४१६०१९६९
श्री नरहरी गौतम सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना शाखा ito.nhgautam@gmail.com ९८६०१०३६९९
श्री रचना शर्मा पन्थी अधिकृत ( अधिकृत स्तर छैठौं ) प्रशासन शाखा panthirachana321@gmail.com ९८४१७८२९८१
श्री प्रतिमा अधिकारी रोजगार संयोजक रोजगार शाखा ९८४१६८२९०५
श्री पारस थापा ईन्जिनियर ( छठौं ) प्राविधिक शाखा parasthapa158@gmail.com 9849704301
श्री जयराम भण्डारी ना.सु जिन्सी शाखा ९८४१३३२३४३
श्री सीता थपलिया सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) योजना शाखा ९८४१८२५४२७
श्री ईन्दुश्वरी न्यौपाने सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) योजना शाखा induneupane2065@gmail.com ९८४१४८४८८८
श्री सपना पौडेल सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) सामाजिक विकास शाखा ९८४३७६७२२१
श्री सविता पौडेल लेखापाल लेखा शाखा ९८४७६२२३५४
श्री इश्वर अंगाई ना.सु राजस्व शाखा amgaiishwor@gmail com ९८५११०५९३६
श्री राजकुमार फुयाँल सव.इन्जिनियर सव-इन्जिनियर, रोजगार शाखा talktorajkumarphuyal@gmail.com ९८४१७२९४०५
श्री सोनिया शर्मा सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) प्रशासन शाखा ९८६७९१८९७१
श्री प्रमोद डांगी सह-लेखापाल लेखा शाखा
श्री युदेश खतिवडा सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) MIS Operator, सामाजिक विकास शाखा ९८५१०३७११४
श्री विवेक थापा सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) MIS Operator, सामाजिक विकास शाखा ९८४१७२६८९४
श्री मुना खड्का अ. सव-ईन्जिनियर प्रविधिक शाखा ९८६८१८६९४८
श्री संगिता न्यौपाने सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) फिल्ड सहायक, सामाजिक विकास शाखा ९८४०००४३२८
श्री निराजन थापा कम्प्युटर अपरेटर राजश्व शाखा ९८६०६८४२८५
श्री संगिता बुढाथोकी सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) ९८४३९३७५९२
श्री सागर अर्याल अमिन ना.पी ९८५१२१५३२२
श्री हरी चन्द्र बोहरा कार्यालय सहयोगी ९८४११७५११६
श्री अन्जना ओझा सिटौला कार्यालय सहयोगी ९८६१९२८९६८
श्री विनोद लामा कार्यालय सहयोगी ९८४३४३२७६७
श्री रविन्द्र महर्जन कार्यालय सहयोगी ९८४९३१९०२५
श्री अर्जुन थापा कार्यालय सहयोगी ९८६१००८९७५
श्री कैलाश प्रसाद अर्याल सवारी चालक ९८४३६७७६५०
श्री सुरेश बोहरा सवारी चालक ९८५१२३८०८२
श्री अजय धिताल सवारी चालक ९८४१३०२५००
श्री प्रकाश श्रेष्ठ सवारी चालक ९८४१०८६४२४
श्री शुद्द श्रेष्ठ सवारी चालक ९८०३७०७०५४
श्री अजर खड्का सवारी चालक ९८५१२२७४७६