FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
श्री दिनेश राज पन्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत pantdinesh@gmail.com ९८५१२६३१११
श्री पूर्णकाजि महर्जन ईन्जिनियर (अधिकृत स्‍तर आठौं ) पूर्वाधार विकास शाखा purnakaji2025@gmail.com ९८४१८८९०८३
श्री पदम बहादुर खत्री अधिकृत स्तर आठौं युवा, खेलकुद तथा शिक्षा शाखा padamkc31@gmail.com ९८४१५९९४०९
श्री धनिपत राय यादव अधिकृत स्तर आठौं पशु सेवा शाखा tarakeshworvet@gmail.com ९८४१६४१५९३
श्री प्रतिमा मिश्र अधिकृत स्तर आठौं महिला तथा बालवालिका विकास शाखा pratimamishradhital@gmail.com ९८५१२०१२७३
श्री खिलनाथ बासकोटा लेखा अधिकृत (सातौं) आर्थिक प्रशासन (लेखा) शाखा knbaskota@gmail.com ९८४१७३२६६९
श्री शोभा श्रेष्ठ अधिकृत ( अधिकृत स्तर सातौं ) भूमि व्यवस्थापन शाखा shresthashova@gmail.com ९८४१७६४८९२
श्री निर्मला शर्मा आ.ले.प अधिकृत सातौ आर्थिक प्रशासन (लेखा) शाखा shrnirmala2@gmail.com ९८५५०८६०९६
श्री सागर अर्याल अधिकृत स्तर सातौं राजश्व शाखा helping.hand40@gmail.com ९८४१५९४३३८
श्री तिर्थराज थापा मगर अधिकृत ( अधिकृत स्तर सातौं ) सहकारी शाखा tirtharajthapa@gmail.com ९८४१८२४९४४
श्री हरिराम प्याकुरेल इन्जिनियर प्राविधिक शाखा pyakurel.hariram@gmail.com ९८५१२३६१०७
श्री पारस थापा इन्जिनियर प्राविधिक शाखा parasthapa158@gmail.com 9849704301
श्री जीवनाथ भण्डारी अधिकृत ( अधिकृत स्तर छैठौं ) राष्ट्रिय परिचय पत्र शाखा ९८४१७४३२२०
श्री रचना शर्मा पन्थी अधिकृत ( अधिकृत स्तर छैठौं ) प्रशासन शाखा panthirachana321@gmail.com ९८४१७८२९८१
श्री सीता थपलिया अधिकृत ( अधिकृत स्तर छैठौं ) योजना शाखा ९८४१८२५४२७
श्री नरहरी गौतम सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना शाखा ito.nhgautam@gmail.com ९८६०१०३६९९
श्री जयराम भण्डारी सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) जिन्सी शाखा jayarambhandari562@gmail.com ९८४१३३२३४३
श्री ईन्दुश्वरी न्यौपाने सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) योजना शाखा induneupane2065@gmail.com ९८४१४८४८८८
श्री सुजन लामिछाने सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा ९८४९३९६३८०
श्री सरिता चापागाई सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) भूमि व्यवस्थापन शाखा saritachapagain100@gmail.com ९८६६८८१४१२
श्री साधना जोशी सव.इन्जिनियर योजना शाखा sadhu.joshi12@gmail.com ९८४३२७५९५४
श्री सविता पौडेल लेखापाल लेखा शाखा acharyasabi33@gmail.com ९८४७६२२३५४
श्री सुमन महर्जन सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) ९८५१०६२१०५
श्री राम चन्द्र अर्याल सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) न्यायीक समिति raramchandra890@gmail.com ९८४१४७००३८
श्री विवेक थापा सहायक ( सहायक स्तर पाचौं ) MIS Operator, पन्जिकरण शाखा bibekthapa@hotmail.com ९८४१७२६८९४
श्री सोनिया शर्मा सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) राजश्व शाखा aryalsoniya23@gmail.com ९८६७९१८९७१
श्री प्रमोद डांगी सह-लेखापाल लेखा शाखा dcpromod1124@gmail.com ९८५११९२१८१
श्री अन्जु सेडाई सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) भूमि व्यवस्थापन शाखा sedaianju333@gmail.com ९८४३९३२०३८
श्री सुधा अधिकारी सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) विपद व्यवस्थापन शाखा ९८४७०८४२९९
श्री मुना खड्का अ. सव-ईन्जिनियर प्रविधिक शाखा munakhadka2345@gmail.com ९८६८१८६९४८
श्री संगिता न्यौपाने सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) फिल्ड सहायक, सामाजिक विकास शाखा ९८४०००४३२८
श्री रामहरि न्यौपाने उद्मम विकास सहजकर्ता मेड्पा ईकाइ rahancool1988@gmail.com ९८४३३६४२१६
श्री उषा सुवेदी सहायक ( सहायक स्तर चौथो ) दोभासे
श्री विनोद लामा कार्यालय सहयोगी ९८४३४३२७६७
श्री रविन्द्र महर्जन कार्यालय सहयोगी ९८४९३१९०२५
श्री कैलाश प्रसाद अर्याल सवारी चालक ९८४३६७७६५०
श्री राजकुमार खड्का कार्यालय सहयोगी ९८४१९२८३९७
श्री शुद्ध श्रेष्ठ सवारी चालक ९८०३७०७०५४
श्री सानु थापा मगर सवारी चालक ९८६४६५०५२१
श्री बलराम राई सवारी चालक ९८१३११११६४
श्री अमृत बजगाई सवारी चालक ९८५१२७५५०३